KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13967698
nr 1396 7698
Oidentifierad konstnär. Söder Mälarstrand. Monogramsignerad, 1986. Olja på duk, 26x45 cm, yttermått inklusive ram: 32x50 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 10 maj 2021
kl 20:24:17
150 kr
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)